Мультикам — одяг для військових

У 2002 році компанія Crye Precision і US Army Soldier Systems Center розробили та представили семикольоровий камуфляжний візерунок під назвою MultiCam. Придбати якісний військовий одяг в Україні стало доступно завдяки інтернет-магазину https://uaform.com.ua/ua так ви зекономите час на пошуку та оберете той варіант, який найбільше вам до вподоби. Характеристики мультикам дозволяють використовувати його в самих різноманітних умовах навколишнього середовища.

Камуфляжна форма

Мультикам — одяг для військових

Незважаючи на свої чудові характеристики, у 2004 році камуфляжний візерунок Мультикам не було обрано для заміни використовуваних на той момент камуфляжів. Перевагу отримав універсальний камуфляжний піксельний візерунок (UCP ACU). Однак повної відмови від Мультикам не сталося. Його почали використовувати для демонстрації програми «воїн майбутнього».

І лише у 2010 році армією США було прийнято рішення про офіційне введення в експлуатацію MultiCam. Він замінив UCP у підрозділах, які виконували завдання в Афганістані. До цього моменту Мультикам уже використовувався деякими силовими структурами сполучених штатів. Повне припинення використання камуфляжу UCP відбулося у жовті 2019 року.

MultiCam почали використовувати у збройних силах Великобританії та Австралії, поєднавши його з камуфляжними візерунками, які до цього були на озброєнні в цих країнах .

Оновлення лінійки Multicam відбулося 25 листопада 2013 року. Воно значною мірою покращило маскувальні властивості у різних умовах навколишнього середовища.

Існує 4 різновиди оригінального MultiCam:

 1. Перший варіант це Arid,що підходить для роботи в умовах пустелі.
 2. Другий варіант Tropic,що дозволяє використовувати його як у джунглях,та у місцевостях з круглорічним густим озелененням.
 3. Третій варіант Alpine,експлуатується в умовах засніженості,та в областях з постійними снігопадами.
 4. Четвертий варіант Black підходить для умов роботи правоохоронних органів і тактичних підрозділів,адже є найбільш прийнятним для виконання внутрішніх операцій.
См. также:   Как выбрать сейф для оружия?

Мультикам — одяг для військових

Мультикам має різний фон, від світлого до темно коричневого,на який є можливість наносити різні відтінки зеленого кольору (темно-зелений,лаймово-зелений чи оливково-зелений). Та верхній шар темно-коричневий і непрозорий з кремовими фігурами, які поширюються по всьому узору. Така особливість дає змогу візуально змінити зовнішній вигляд від коричневого до зеленого на будь-яких частинах тканини, тим самим форми, що менші дають змогу поділити області фону, які є більшими.

MultiCam плетінні Нех може бути наступного кольору:

 • Блідо-зелений 52685755С;
 • Оливковий 5278С7D50;
 • Темно-зелений 5285А613F;
 • Коричневий 5296F573F;
 • Тан 525967860;
 • Темно-коричневий 53048352F;
 • Кремовий 524B8А78В.

У травні 2014 року, американська армія затвердила шаблон Scorpion W2, який мав деякі спільні риси с Multicam. Шаблон отримав назву Operational Camouflage Pattern (OCP). Оригінальні зразок камуфляжу Scorpion був представлений Crye Precision ще у 2002 році. І так як multicam і Scorpion мають спільні риси, багато елементів є взаємозамінними.

Але є різниця в палітрі кольорів, в OCP кольори більш приглушені, мають менше бежевого та коричневого,відсутні вертикальні лінії. Військовослужбовці США зобов’язані будуть замінити Multicam після повного зношення на OCP. Військово-повітряні сили США переходять на камуфляж OCР до кінця 2021 року.

Ознакомьтесь также

Как выбрать складной нож?

Как выбрать складной нож?

Как выбрать складной нож? Продукция Skif Knives Нож с фиксированным клинком – отличный инструмент. Простой, …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *